III Poetyckie Spotkania Pałacowe

Powiększ obraz

Każdy z nas ma w sobie piękny ogród, miejsce wytchnienia, oderwania się od codzienności. Trzeba go tylko odnaleźć, dostrzec i wybiec mu na spotkanie. Do takiego ogrodu, pięknej krainy łagodności, przenieśliśmy się w dniu 27. 10.2016 r.,  podczas III Poetyckich Spotkań Pałacowych zorganizowanych w Środowiskowym Domu Samopomocy w Izdebkach.

 

W tym roku swoją obecnością zaszczycili nas: Pani Dorota Długosz, Pani  Anna Ziemba – Lonc oraz Pan Józef Cupak. Całe spotkanie prowadził nasz podopieczny jak równocześnie poeta – Jan Organ. Gościliśmy również Panią Katarzynę Kufel wraz z uczniami z Gimnazjum Nr 1 w Izdebkach oraz Panią Elżbietę Boroń z Brzozowskiej Gazety Powiatowej.

Każdy z zaproszonych poetów czytał swoje wiersze oraz odpowiadał na pytania prowadzącego dotyczące twórczości, sukcesów wydawniczych, inspiracji, planów na przyszłość. W ramach podziękowań nasi goście otrzymali drobne upominki wykonane przez  uczestników ŚDS w ramach treningu rozwijania zainteresowań. Spotkanie zakończyło się wspólnym poczęstunkiem.

Dziękujemy zaproszonym gościom za przybycie i mamy nadzieję, że spotkamy się za rok w równie miłym i inspirującym gronie poetów.

B. Lityńska

 

 

[Not a valid template]