Obchody Dnia Kobiet i Mężczyzn

Powiększ obraz

Już po raz kolejny Środowiskowy Dom Samopomocy w Izdebkach zorganizował spotkanie integracyjne z okazji Dnia Kobiet, do udziału w którym zaprosił panie ze Stowarzyszenia Kobiet Wiejskich w Rudawcu.

W tym dniu postanowiliśmy połączyć dwa święta, Dzień Kobiet obchodzony 8 marca oraz Dzień Mężczyzn przypadający 10 marca.

Wspólne biesiadowanie rozpoczęła pani kierownik Beata Jastrzębska przywitaniem przybyłych gości, po czym zaprosiła wszystkich do obejrzenia programu artystycznego, w którym podopieczni naszego domu z dawką humoru zaprezentowali pokaz mody, który w każdym z nas wzbudził wiele radości.

Panie z Rudawca także kolejny raz podzieliły się z nami swoim talentem, ułożyły scenariusz i przygotowały występ, by podzielić się z nami iskrą radości. Pani Danuta Czaja zaszczyciła nas recytowaniem swoich wierszy, które wprowadziły wszystkich w zasłuchanie, zamyślenie bo w ich treści, każdy mógł odnaleźć coś dla siebie.

Nie zabrakło także prezentów – kwiatów i słodyczy, obiadu przygotowanego w ramach treningu kulinarnego oraz pysznego, domowego ciasta, o które jak zawsze zatroszczyły się panie ze SKW.

Czas upłynął w miłej, wyjątkowej atmosferze, którą dopełnił wspólny śpiew znanych piosenek biesiadnych. Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy gościć panie z Rudawca i mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie owocować licznymi spotkaniami oraz warsztatami.