Radawiańskie Manewry 2018

Powiększ obraz

W środę 12 września br., wzięliśmy udział w IV Rajdzie Rowerowym Szówsko- Radawa, organizowanym przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Jarosławiu oraz tamtejsze Koło Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

 

Miłośnicy dwóch kółek wystartowali spod Dworu Zygmuntówka w Szówsku. Po przejechaniu ponad 15 km ścieżką rowerową, pośród malowniczych krajobrazów, rowerzyści dotarli do ośrodka GOWiR w Radawie. Na mecie czekał na uczestników poczęstunek, aromatyczna kawa serwowana przez Cafe Mobi GP, pokaz tresury psów oraz ceremonia medalowa. Po chwili odpoczynku organizatorzy zaprosili wszystkich do uczestnictwa misji terenowej, podczas której można było: postrzelać z karabinu paintball, zagrać w minigolfa, popływać rowerkami wodnymi po zalewie, nabyć podstawową wiedzę z zakresu udzielania pierwszej pomocy oraz zapoznać się z  przepisami przeciwpożarowymi.

Po zakończeniu manewrów zostaliśmy zaproszeni do wspólnej zabawy, którą w przerwach  pysznymi daniami oraz lodową niespodzianką uświetnił ćwierćfinalista V edycji Masterchefa –  Paweł Gradowski.

Serdeczni dziękujemy organizatorom za zaproszenie.

G. Matwijczyk