Świąteczny czas okazją do wspólnego spotkania

Powiększ obraz

Trafia się czas cały z nadziei – Święta Bożego Narodzenia, wigilia to najpiękniejsze dni w roku, które jednoczą nas wszystkich. W tych świętach jest coś magicznego, coś co pozwala nam na chwilę zwolnić, zatrzymać się oraz poczuć mistyczną bliskość tych, za którymi bezgranicznie tęsknimy i wierzymy, że w ten szczególny czas zasiądą z nami przy świątecznym stole.

 

My również wzajemnie się radując i doceniając to, że możemy razem świętować, jak co roku przeżyliśmy naszą wspólną wigilię wraz z zaproszonymi gośćmi: Panem Stanisławem Żelaznowskim -Wójtem Gminy Nozdrzec, Panem Adrianem Skubiszem – Przewodniczącym  Rady Gminy Nozdrzec, Panią Agnieszką Baran – Sekretarz Gminy Nozdrzec, Panią Moniką Pietrykowską – Skarbnik Gminy Nozdrzec, Ks. Proboszczem Marianem Bądalem, S Dyrektor Oktawią Katarzyną Durlak,   Panem Dariuszem Sawczakiem – Kierownikiem GOPS w Nozdrzcu wraz z delegacją pracowników oraz z Panem Zbigniewem Szpiechem – sołtysem sołectwa Izdebki.

W świątecznej atmosferze, przy dźwiękach kolęd, unoszącym się zapachu pierników, igliwia i wigilijnych potraw, przy pięknie nakrytym stole, odmówiliśmy modlitwę oraz złożyliśmy sobie wzajemnie życzenia z nadzieją i wiarą, że doczekają się spełnienia.

M. D.