Warsztaty artystyczne w Łopuszce Wielkiej

Powiększ obraz

W dniach 19-21 września uczestniczyliśmy w warsztatach realizowanych w ramach projektu ministerialnego organizowanych przez ŚDS w Łopuszce wielkiej.

 

Sześcioro uczestników naszej placówki próbowało swoich sił w  warsztatach tematycznych: fotograficznych, kulinarnych, plastycznych i stolarskich. Uczestnicy w pierwszych dwóch dniach zmagali się bardzo sprawnie z zadaniami. W każdej dziedzinie wykazali się dużą aktywnością i pomysłowością. Była to także świetna okazja do spotkania i integracji z uczestnikami z innych ośrodków wsparcia.

W sobotę odbyło się uroczyste podsumowanie, wręczenie nagród, wyróżnień a uwieńczeniem pracy była zabawa pod chmurką przy dobrej muzyce oraz  grillowanych pysznościach. Trzy uczestniczki reprezentujące nasz Dom otrzymały wyróżnienie za szczególne zaangażowanie w warsztatach. Były to: Zuzanna Karnas, Ewa Dąbrowska oraz Danuta Kudła

Dziękujemy serdecznie gospodarzom, wszystkim współuczestnikom warsztatów, wolontariuszom z tamtejszej szkoły podstawowej, którzy wykazali się ogromną empatią i służyli zawsze pomocą przez wszystkie dni trwania warsztatów.

M. Duduś