XIV Rodzinny Piknik Integracyjny Osób Niepełnosprawnych w Łańcucie

Powiększ obraz

W niedzielę, 21.06.2015 roku, w Łańcucie po raz XIV odbył się Rodzinny Piknik Integracyjny Osób Niepełnosprawnych, na który został zaproszony również nasz ośrodek.

O godzinie 11 w Kościele Farnym odbyła się Msza Święta, której przewodniczył  ks. bp Jan Niemiec. Wygłosił piękną homilię podczas, której podkreślił, że każdy w swym życiu powinien zaufać i powierzyć się Panu Bogu.

Po zakończeniu Eucharystii wszyscy ruszyli na teren boisk Zespołu Szkół Technicznych gdzie rozpoczął się piknik, który uroczyście otworzyli zaproszeni goście. Po otwarciu Pikniku widzowie mogli obejrzeć występy osób niepełnosprawnych z terenu powiatu łańcuckiego. Wśród artystów występujących na scenie znaleźli się podopieczni Środowiskowych Domów Samopomocy w Łańcucie i Rakszawie oraz Warsztatów Terapii Zajęciowej w Białobrzegach, Domu Pomocy Społecznej w Łańcucie i Wspólnoty Perełki. Wystąpiły również zespoły taneczne oraz kapele muzyczne. Miłą niespodzianką dla wszystkich były paczki ze słodkościami ufundowane  przez sieć sklepów Biedronka.

Po zakończeniu imprezy nasi uczestnicy z uśmiechami na twarzach  wrócili do domów.

A Skrabala

[Not a valid template]