W karnawale same bale…

Powiększ obraz

Karnawał to czas hucznego świętowania, imprez a także okazja do prezentowania swoich wyjątkowych przebrań.   

                                           

Korzystając z zaproszenia Środowiskowego Domu Samopomocy w Cieszanowie, uczestnicy z naszego ośrodka wzięli udział w balu karnawałowym, który odbył się w lokalu  Leśna Chata  w Kowalówce.                               

Już od samego początku wszystkim towarzyszył dobry humor. Pomimo dalekiej trasy dojazdu, uczestnicy nie czuli zmęczenia i  chętnie bawili się do rytmów znanych i bardzo lubianych przebojów. Do wyjścia na parkiet nie potrzeba było nikogo zachęcać. Sala zapełniała się spontanicznie.                                                    

W trakcie balu został rozstrzygnięty konkurs na najciekawszą maskę karnawałową. Wśród  wszystkich osób biorących udział w konkursie doceniono również pomysłowość  naszej  uczestniczki Dominiki Trybiec. Oprócz wyróżnienia otrzymała nagrodę  w postaci kosmetyków. Wszystkich natomiast obdarowano słodyczami. Maski karnawałowe w naszym Domu zostały wykonane pod opieką Pani Magdaleny z pracowni ceramicznej. W przerwach między tańcami zostaliśmy ugoszczeni gorącymi daniami, zimnymi przekąskami oraz pysznymi ciastami upieczonymi w ramach treningu kulinarnego.

Czas  dobrej zabawy i spotkania ze znajomymi dobiegł końca więc udaliśmy się w drogę powrotną. Za mile spędzony czas dziękujemy organizatorom balu. 

 

                                                                                                                                               G.M.