Dzień Kobiet w ŚDS

Powiększ obraz

„Kobieta natchnieniem jest mężczyzny zmysłów.

Dla dłoni skarbem, co postać świetlistą

Kreślą, dotykiem palców pieszczą włosy,

Które nagie ramię okryły jak poranne rosy”.

                                                          Danuta Czaja

 

 

W Środowiskowym Domu Samopomocy im. Anny w Izdebkach, w dniu 8 marca zorganizowany został uroczysty Dzień Kobiet. Już od rana można było zauważyć, że w placówce panuje odświętna atmosfera. W spotkaniu udział wzięły panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Rudawcu, które uświetniły spotkanie pięknymi wierszami oraz zabawami przygotowanymi specjalnie na tę okazję. Jak co roku zadbały o upominki, słodki poczęstunek i nagrody rzeczowe dla uczestników bioracych udział w konkursie wiedzy o gminie i powiecie.

Panowie uczcili ten dzień wręczając paniom kwiaty oraz słodycze. Uczestnicy przygotowali krótki występ teatralno-muzyczny. Na początku  w zabawny sposób wytłumaczyli kim jest kobieta i po co zdaniem mężczyzn istnieje na świecie. Następnie wykonali układ taneczny do piosenki zespołu Weekend – „Ona tańczy dla mnie”.

Całe przedstawienie dostarczyło nam wiele radości i uśmiechu. Nie zabrakło też pięknych życzeń, pysznego obiadu i słodkiego poczęstunku. Dziękujemy naszym panom za pamięć oraz piękne życzenia.

Ten szczególny dzięń upamiętniliśmy kilkoma zdjęciami.