VII Rajd Rowerowy z naszym udziałem

Powiększ obraz

W dniu 20 września 2023 r. wzięliśmy udział w VII Rajdzie Rowerowym Szówsko – Radawa. Organizatorem rajdu był Środowiskowy Dom Samopomocy w Jarosławiu oraz Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Jarosławiu.

 

Rajd wyruszył spod Dworu Zygmuntówka w Szówsku. Uczestniczyli w nim uczestnicy z naszego Domu oraz delegacje ze Środowiskowych Domów Samopomocy z Sieniawy,  Pruchnika, Przeworska, Lubaczowa, Cieszanowa, Przemyśla, Zalesia i Laszczyn.

Rowerzyści mieli do pokonania ok. 17 kilometrów. Trasa przez piękne lasy Radawy dostarczała  wszystkim wielu wrażeń, a każdy pokonany kilometr wiele uśmiechu i pozytywnej energii. Po dotarciu na  metę przy Gminnym Ośrodku Wypoczynku i Rekreacji w Radawie, wszystkich miłośników dwóch kółek nagrodzono medalami.

 W dalszej części organizatorzy postawili na relaks i rozrywkę. Mogliśmy uczestniczyć w zabawach muzycznych i ruchowych, przy dźwiękach dobrze znanych nam utworów, skorzystać z rowerków wodnych, gokartów oraz wziąć udział w pokazie sprzętu dla osób z niepełnosprawnością, dzięki przedstawicielom firmy Ortores.

Bardzo serdecznie dziękujemy za zaproszenie i miło spędzony czas.

G. M.