Rozgrywki o puchar przechodni

Powiększ obraz

Drużyna naszych uczestników w składzie: Ewa, Dominika, Paweł, Jan i Krzysztof, już po raz kolejny wzięła udział w corocznych rozgrywkach tenisa stołowego o Puchar Przechodni, które tym razem odbyły się w Szkole Podstawowej w Dydni.

Tegorocznym organizatorem zawodów był Środowiskowy Dom Samopomocy w Krzywem. Do turnieju przystąpiło 6 drużyn z ośrodków wspierających osoby z niepełnosprawnościami, działających na terenie naszego powiatu: ŚDS Brzozów, ŚDS Krzywe, ŚDS Blizne, ŚDS Izdebki, WTZ Stara Wieś oraz DPS Brzozów. Mecze rozgrywane były pomiędzy drużynami z każdego ośrodka. Pomimo wielkiego zaangażowania naszych tenisistów i początkowych wygranych setach, nie zdobyliśmy tak cennego trofeum. Jednak nie to było najważniejsze, gdyż ideą rozgrywek jest integracja i propagowanie aktywności sportowej.

Po spotkaniu jesteśmy jeszcze bardziej zmotywowani do ćwiczenia swoich umiejętności w tej dyscyplinie i zdobycia pucharu w przyszłym roku. Dziękujemy za miłą atmosferę i dobrą zabawę. Do zobaczenia za rok podczas rozgrywek w Domu Pomocy Społecznej w Brzozowie.

B.L.