Rowerowo zakręceni

Powiększ obraz

4 września br. wzięliśmy udział w V Rajdzie Rowerowym Szówsko –Radawa, organizowanym przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Jarosławiu oraz tamtejsze Koło Polskiego Stowarzyszenia  na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

 

Rajd rozpoczął się spod Dworu Zygmuntówka w Szówsku. Trasa wiodła ścieżką rowerową pośród malowniczych krajobrazów. Rowerzyści mieli do pokonania około 17 km aby dotrzeć do mety, która znajdowała się  w  Gminnym  Ośrodku  Wypoczynku i Rekreacji w Radawie. Na wszystkich miłośników dwóch kółek  czekały medale oraz drobne upominki.

Zwieńczeniem wysiłku uczestników rajdu było wspólne biesiadowanie przy smacznych potrawach przygotowanych przez ćwierćfinalistę V edycji programu Master Chef  – Pawła Gradowskiego oraz aromatycznej kawie serwowanej przez Cafe Mobi GP. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji chcąc umilić nam czas. Mogliśmy przejechać się bryczką, popływać rowerkami wodnymi po zalewie lub spróbować swoich sił w mini golfie.

Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie. Jesteśmy dumni, że mogliśmy dołączyć do tak licznego grona osób promujących aktywność fizyczną w duchu fair play.

Grażyna Matwijczyk