IV Turniej Tenisa Stołowego w Bachórcu

Powiększ obraz

Tradycją Środowiskowego Domu Samopomocy w Bachórcu  stał się coroczny, integracyjny Turniej Tenisa Stołowego. W tym roku już po raz czwarty wzięliśmy udział w rozgrywkach, które odbyły się 29 sierpnia br. na terenie Szkoły Podstawowej w Bachórcu.

W sportowej rywalizacji nasz Dom reprezentowali: Paweł Rebizak, Ewa Dąbrowska, Krzysztof Adam i Dominika Trybiec.

Spotkanie rozpoczęło się  powitaniem przez s. Małgorzatę Gujdę – Kierownika ŚDS Bachórzec, która życząc wszystkim sukcesów podkreśliła, że w sporcie liczy się nie tylko zajęte miejsce ale przede wszystkim wspaniała, sportowa rywalizacja i przestrzeganie zasad fair-play. Rozpoczęcie turnieju poprzedziło losowanie, które zadecydowało także o kolejności rozgrywek. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali sędziowie. Głośne okrzyki, gorące oklaski zagrzewały zawodników do walki. Nasi reprezentanci dzielnie walczyli do samego końca. Choć nie udało  się zająć czołowych lokat, to  i tak było dużo pozytywnych emocji  wynikających ze zdrowej, sportowej rywalizacji.

Na koniec dostaliśmy pamiątkowe dyplomy upamiętniające to sportowe wydarzenie oraz nagrodę pocieszenia za udział w turnieju.

M. Baran