Spotkanie z Mikołajem

Powiększ obraz

W dniu 09.12.2014 o godz. 10.00 w Środowiskowym Domu  Samopomocy w Izdebkach odbyło się Spotkanie Mikołajkowe. Otwarcia tego sympatycznego spotkania ze „ Świętym Mikołajem” oraz przywitanie wszystkich uczestników oraz zaproszonych gości dokonała Pani Kierownik Beata Jastrzębska, życząc wszystkim miłej zabawy.

W oczekiwaniu na przyjście Św. Mikołaja uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy zaszczycili nas  przedstawieniem pod tytułem „ List do św. Mikołaja”. Z pośród zaproszonych niepełnosprawnych uczniów ze szkół w Gminie Nozdrzec  swój talent wokalny zaprezentowała Sabina Łobaza podczas śpiewania kolędy.

Wszyscy z niecierpliwością oczekiwali na pojawienie się w drzwiach sali świętego Mikołaja z workiem prezentów. Przywitał on wszystkich uroczyście i nie zwlekając przystąpił do rozdawania przybyłym podarków. Swoim pojawieniem wywołał falę radości i jednocześnie niepewności jakie prezenty mógł przygotować i czy na pewno wszyscy na nie zasłużyli. Wszelkie obawy, wraz z pustoszejącym workiem zostały rozwiane – najwyraźniej przybyli sami najgrzeczniejsi spośród uczestników i uczniów.

Gnani codziennymi obowiązkami rozstaliśmy się w pogodnych nastrojach z nadzieją, że w przyszłym roku święty Mikołaj będzie nadal o nas pamiętał.

Serdeczne podziękowania składamy naszym sponsorom, którzy przyczynili się do uświetnienia tego magicznego dnia.

– Gran-Pik Liwocz Brzozów

– Delikatesy Centrum Przysietnica

– Bank Spółdzielczy w Dynowie

– Punkt apteczny w Izdebkach

– T.S. San – młyn w Izdebkach

– Sów – Pol  – Delikatesy Familia Izdebki

– PZU Brzozów

– Lyreco

– Bank PKO Brzozów

– Kama – Huta szkła Brzozów

– Piekarnia Przysietnica – Bąk Roman i Aleksandra

– Zielona Oaza Brzozów.

B.Lityńska

[Not a valid template]