Taneczne zakończenie karnawału

Powiększ obraz

To już dwa lata odkąd spotykamy się z młodzieżą uczącą się w Zespole Szkół w Dydni. Tym razem okazją do spotkania było zakończenie karnawału. Ale była zabawa, ale się działo i znowu dnia było mało…

 

Zabawa zaczęła się od występów młodzieży zrzeszonej w Szkolnym Kole Wolontariatu, która przybliżyła nam staropolskie tańce takie jak polonez, krakowiak i kujawiak a także popularny i znany naszym uczestnikom „Taniec belgijski”. Grupa muzyczna zagrała nam kilka pięknych utworów na skrzypcach i flecie bocznym, po czym zaczęła się huczna zabawa. Uczniowie oraz nasi uczestnicy razem ruszyli na parkiet  aby wspólnie tańczyć i szaleć przy muzyce disco polo.

Przed każdym spotkaniem z dydyńskimi uczniami czekamy z niecierpliwością na to, czym tym razem nas zaskoczą i jak zawsze spotyka nas miła niespodzianka, gdyż każda ich wizyta jest pełna  pozytywnych emocji.

Dziękujemy serdecznie Uczniom oraz ich  Opiekunom za każde mile spędzone chwile i oderwanie nas od codziennej prozy życia przez taniec, muzykę i szczery uśmiech na Waszych twarzach.

A. Skrabala