Zabawa karnawałowa w Krzywem

Powiększ obraz

W dniu 27 lutego br.  uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy im. Anny w Izdebkach  wzięli udział w zabawie walentynkowo – karnawałowej. Gospodarzem spotkania był Środowiskowy Dom Samopomocy im. Marii i Lecha Kaczyńskich w Krzywem. Wśród zaproszonych gości byli również uczestnicy ŚDS z Bliznego, Brzozowa, Dynowa i Zagórza.     

                                                                           

Dzięki uprzejmości Gospodarzy już od samego początku czuliśmy wyjątkową atmosferę. Życzliwe powitanie przez panią Kierownik na tle walentynkowej dekoracji pozwoliło przypomnieć nam czym jest miłość. Wszyscy przecież wiemy, że jest to piękne uczucie łączące ludzi, oparte na zrozumieniu, tolerancji i akceptacji drugiego człowieka takim jakim jest. Musimy jednak pamiętać, że aby kochać drugiego człowieka musimy najpierw pokochać samego siebie a wtedy świat jest naprawdę inny.

W programie oprócz wspólnej zabawy, poczęstunku uczestnicy szukali swojej drugiej połowy w ,,papierowym ”sercu, a wszystko doprawione sporą dawką … muzyki. Miłą niespodzianką była fotobudka, w której każdy mógł zrobić sobie zdjęcie z wybranym przez siebie dodatkowym elementem dekoracji własnej osoby.

Jednak czas naszej zabawy szybko dobiegł końca i trzeba było wracać ale z pewnością chwile spędzone w tak wspaniałym gronie na długo pozostaną w pamięci wszystkich uczestników.

G. Matwijczyk